Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_top position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_bottom position below the menu.

Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_bottom position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_top position below the search.
O Nas

EXPRESS-TEAM: transport międzynarodowy

Firma EXPRESS-TEAM zajmuje się transportem międzynarodowym, w tym przewozami drobnicowymi oraz kompletnymi (24T). Korzystamy z wszystkich rodzajów taboru, między innymi:
  • plandek,
  • kontenerów,
  • chłodni,
  • samochodów samowyładowczych.
Przewozimy także materiały niebezpieczne ADR.

Najczęściej uczęszczane przez nas kierunki to południowa i zachodnia Europa (kraje Unii Europejskiej). Nad prawidłowym przebiegiem transportu międzynarodowego czuwają wykwalifikowani i doświadczeni pracownicy, dostępni 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Nasi kierowcy są w stałym kontakcie z centralą firmy oraz posługują się systemem GPS, dzięki czemu transporty odbywają się terminowo, a procesy logistyczne, w których uczestniczymy, przebiegają w prawidłowy, niezakłócony sposób.

Klienci korzystający z transportu międzynarodowego w EXPRESS-TEAM mogą być pewni, że przewożony towar jest bezpieczny, ponieważ ubezpieczamy wszystkie powierzane nam ładunki. Nasza firma posiada również wszelkie niezbędne licencje i certyfikaty.

Siedziba EXPRESS-TEAM mieści się w Rudzie Śląskiej, ale współpracują z nami klienci nie tylko województwa śląskiego (Katowice, Gliwice), lecz także z województw opolskiego i małopolskiego (Kraków).

Przez wszystkie lata działalności udało nam się uzyskać stabilną pozycję na rynku oraz zdobyć zaufanie wielu renomowanych firm, które zlecają nam transport towaru. Korzystanie z usług EXPRESS-TEAM to gwarancja najszybszego dowozu ładunku oraz doskonałej ceny.

Zapraszamy do współpracy!

Na skróty

Kontakt

EXPRESS TEAM

ul. Śmiłowicka 24
41-706 Ruda Śląska

tel: +48 32 24 210 24
fax: +48 32 24 210 24
e-mai: biuro@express-team.pl

Sebastian:
tel: +48 501 560 650
e-mai: sebastian@express-team.pl

Mariusz:
tel: +48 512 287 734
e-mai: mariusz@express-team.pl

Tomasz:
tel: +48 502 299 156
e-mai: tomek@express-team.pl

Patryk:
tel: +48 519 551 710
e-mai: patryk@express-team.pl

Aleksandra:
tel: +48 507 750 700
e-mai: aleksandra@express-team.pl