Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_top position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_bottom position below the menu.

Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_bottom position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_top position below the search.
Włochy

W obecnych czasach przedsiębiorcom zależy na jak najszybszym dostarczeniu swoich towarów do wskazanego miejsca. Czas jest dla nich cenny, ponieważ chcą jak najbardziej zmaksymalizować swoje zyski. Ponadto, transport pełni bardzo ważną rolę w życiu każdego innego człowieka, gdyż od niego zależy dostęp do środków codziennego użytku. Nasza firma specjalizuje się w tego typu usługach i kieruje do wszystkich zainteresowanych swoją ofertę. Express Team oferuje usługi z zakresu transportu. Możliwy jest również przewóz międzynarodowy, w tym do Włoch. Posiadamy wszystkie niezbędne dokumenty, które powinna posiadać rzetelna i profesjonalna firma. Nasza firma posiada certyfikat kompetencji oraz jest zarejestrowana w Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej. Posiadamy licencję międzynarodową, stąd istnieje możliwość przewozu towaru do Włoch. Korzystając z naszej oferty, masz pewność, że wszystkie towary dotrą do celu bezpiecznie. Naszym głównym celem jest zbudowanie marki, która będzie kojarzona z profesjonalizmem oraz solidnością. W skład naszej floty wchodzą samochody o ładowności do 3,5 tony, zatem Klient może zlecić przewóz przedmiotów różnego rodzaju i towarów o różnych gabarytach.
Posiadamy kadrę odpowiednio wykwalifikowanych kierowców, przez co gwarantujemy profesjonalny przewóz, a powierzone nam przesyłki, docierają do miejsca na czas. Korzystając z naszej oferty powierzasz swoje towary w odpowiednie ręce. Zapewniamy bezpieczny dowóz towarów na miejsce - zawsze punktualnie i bezproblemowo. Chcemy aby Klienci kojarzyli naszą firmę z pełnym profesjonalizmem, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby sprostać wszystkim wymaganiom współczesnego rynku z zachowaniem najwyższych standardów.